Жодна угода з Росією не варта і паперу, на якому вона була підписана, – генерал США

US Army at the Military History Museum Dresden фото

Адміністрація Байдена буде більш жорсткою щодо Росії, але вимагатиме від України потужних реформ.

Нарешті світ знає, що 46 президентом Сполучених Штатів став Джо Байден. У США офіційно оголосили переможця і, нарешті, стартував довгоочікуваний транзит влади від Дональда Трампа до Джо Байдена. Але до чого готуватися Україні? Новообраний Джо Байден встиг заявити, що його президентство не стане “третім терміном Барака Обами”, за каденцію якого він був віцепрезидентом.

Генерал-лейтенант, колишній командувач сухопутними військами США в Європі Бен Годжес прогнозує, що Адміністрація Байдена буде більш жорсткою щодо Росії, але вимагатиме від України потужних реформ. Водночас в інтерв’ю Бен Годжес не дав оптимістичних очікувань щодо вступу України в НАТО.

– Пропоную почати з результатів президентських виборів у Сполучених Штатах. Процес передавання влади від Дональда Трампа до Джо Байдена нарешті стартував. Як зміниться зовнішня політика США за Адміністрації Байдена?

– Я думаю, що найбільш помітною зміною стане те, що адміністрація Байдена буде тісніше співпрацювати з міжнародними партнерами та союзниками. Ймовірно, буде більше поважати міжнародні угоди. Безумовно, працюватиме в рамках НАТО. Тому я думаю, що це буде головне у більш традиційному багаторівневому підході до зовнішньої політики. Я б очікував, що адміністрація Байдена буде дуже жорсткою щодо Кремля. За останній рік опоненти президента (Трампа ‒ Авт.) засуджували його за недостатньо жорстку позицію щодо Кремля. То ж я сподіваюся, що вони (Адміністрація Байдена ‒ Авт.) будуть жорсткими щодо Кремля. Але я очікую, що вони також визнають Китай довгостроковою основною загрозою для США. Вони будуть застосовувати інший підхід, ніж адміністрація Трампа, але має бути пріоритет на продовження політики визнання Китаю, як загрози. Більше читайте тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *