Зеленський у Словаччині планує підписати угоду про поновлення польотів до Ужгорода

Президенти України та Словаччини обговорили роботу аеропорту Ужгород фото

Президент Володимир Зеленський під час візиту до Словаччини має намір провести низку зустрічей високого рівня та взяти участь у підписанні угоди щодо поновлення польотів до Ужгорода.

Про це він розповів в інтерв’ю словацькому економічному виданню Hospodárske noviny, пресслужба глави держави.

“Перспективними є низка інфраструктурних проєктів, серед яких хотів би відзначити відновлення повноцінного функціонування Міжнародного аеропорту «Ужгород». Під час мого візиту заплановано підписання угоди, яка дасть змогу відновити регулярні польоти до міста Ужгорода”, – зазначив Зеленський.

Він поінформував, що програмою візиту до Братислави передбачені також зустрічі з Президентом Словаччини Зузаною Чапутовою, Прем’єр-міністром Ігорем Матовичем і Головою Національної ради Борисом Колларом.

За його словами, планується і зустріч з українською громадою.

“Ми будемо діяти згідно зі словацьким прислів’ям «Добрий сусід важливіший, ніж далекий родич». Також сподіваюся, що ще за нинішнього покоління між Україною та Словаччиною зникне шенгенський кордон і обидві країни будуть належати до єдиного європейського простору. Також ми розраховуємо, що Словаччина підтримуватиме Україну на шляху до відновлення суверенітету та територіальної цілісності”, – підкреслив Зеленський.

Як повідомляють, Президент Володимир Зеленський 24 вересня планує відвідати з офіційним візитом Словаччину.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *