Завершується ремонт найбільшого шкільного басейну

школа басейн Ужгород фото

Заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка: «Капітальний ремонт найбільшого шкільного басейну Ужгорода виконано на 95 %».

У 2019 році капітальний ремонт басейну класичної гімназії по вул. 8-го березня в м. Ужгород розпочато у рамках ініціативи Президента «Велике будівництво».

Цей шкільний басейн – найбільший і один із двох, які останніми роками діяли в школах Ужгорода.
У ньому мали змогу займатися учні Класичної гімназії, навчали плавати всіх охочих дітей міста, школярів під час літніх таборів.

Проте ремонт басейну не робили з часу, коли в цій будівлі почала діяти гімназія – з 1994 року. Чаша басейну була суттєво пошкоджена, об’єкт не відповідав ні санітарним, ні технічним нормам.

Капітальний ремонт басейну передбачив виконання робіт з часткового перепланування приміщень, ремонт чаші басейну з влаштуванням нового покриття, заміну компенсаційного баку, заміну технологічного обладнання та трубопроводів, влаштування системи вентиляції, заміну сантехнічних приладів, заміну електричних мереж та виконання оздоблювальних робіт.

«Реалізація даного проєкту надасть можливість учням займатися водними видами спорту, проводити змагання з водних видів спорту та оздоровлення в сучасному, модернізованому басейні»: зазначив Іштван Петрушка, заступник голови ОДА.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *