Застрягли в Чехії: у посольстві припинили реєструвати охочих повернутися в Україну

у посольстві припинили реєструвати охочих повернутися в Україну фото

Посольство України в Празі опублікувало звернення до українців. Нижче подаємо оригінальний текст звернення.

“Шановні українці. Ми отримали за останні дні тисячі заявок від вас на повернення. Зрозумійте – перевезти таку кількість людей одночасно НЕМОЖЛИВО. Тому ми 21 березня припинили реєструвати нових бажаючих.

Ми також провели електронне опитування серед тих, хто зареєструвався у нас на евакуацію. Виявляється, причина, через яку більшість з вас хоче терміново залишити Чехію, – побоювання інфікуватися коронавірусом. Однак маємо усвідомлювати, що зараз практично немає у світі такого місця, де можна було б заховатися від цього вірусу. Це виклик для всього світу. Єдина можливість, це дотримуватися норм гігієни, носити маску, не знаходитись в місцях скупчення людей, тримати дистанцію від них.

Найбільший ризик підхопити коронавірус – саме під час подорожі: у дорозі на вокзал чи в аеропорт, в автобусі, в потязі, в літаку, де ви годинами знаходитеся у закритому приміщенні з десятками інших невідомих вам людей. Це НАДЗВИЧАЙНИЙ ризик для Вас особисто, для Вашої сім’я і для всієї нашої країни.

Найбільший наш ворог зараз, поряд з вірусом, це – паніка. Тому ми ще раз закликаємо: якщо у Вас немає великої необхідності їхати, залишайтеся на місцях!”.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *