«Запускаємо транспорт та spa-зони», – Олексій Петров

ОДА Петров фото

У вівторок, 21 липня, відбувся брифінг голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова. Тема – ситуація із коронавірусом в області.

За словами очільника краю, станом на сьогодні 1650 закарпатців, у яких було підтверджено COVID-19 одужали. Загалом з початку пандемії захворіло вже понад 4 тис 500 осіб.

– Останнім часом динаміка захворюваності трохи зменшилася. У нас стале плато. Навантаження розподіляється по тижню: на початку тижня трохи більше, на кінець – трохи менше. Бачимо зменшення кількості показників інфікованих. Сьогодні на 16:00 я запропонував провести засідання ТЕБ та НС щодо послаблення карантинних обмежень. Це стосуватиметься басейнів та spa-зон, а також курсування маршруток на вихідних, щоб розпочати туристичний сезон. На численні прохання, ми дозволили функціонування закладів харчування до 23:00 і дозволили роботу в приміщеннях, – розповів Олексій Петров.

Що ж стосується відновлення роботи дитсадків, то цього поки закарпатцям чекати не слід. Питання навіть не буде виноситися на комісію ТЕБ, оскільки є заборона уряду на функціонування таких закладів.

Крім того, залишиться заборона на курсування регулярного міжобласного транспорту. Утім, це не стосується нерегулярних туристичних сполучень,

Що стосується завантаження ліжко-місць першої хвилі медзакладів області, то вони заповнені на 70%. Також запущена робота другої та третьої хвилі. На сьогодні сім районних лікарень другої хвилі чекають на контрактування із НСЗУ. Відтак будуть відповідно фінансуватися, оскільки приймають ковідних хворих.

Загалом за словами Олексія Петрова, на Закарпатті ситуація стабільна і проблеми із забезпеченням ліжко-місць немає.

Христина БІКЛЯН

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *