Закон про оподаткування під час воєнного стану: скільки податків сплатили закарпатці з 1 березня

гроші платників єдиного податку І та ІІ груп звільнили від податку фото

Понад 107 мільйонів гривень податків сплатили закарпатці з 1 березня. Про це повідомила прессекретарка Головного управління ДПС у Закарпатській області Алла Дацюк.

За її словами, Верховна Рада України прийняла два законопроєкти, які регулюють оподаткування під час війни. Зокрема, звіти та інші документи можна подавати через 90 днів після припинення, або скасування воєнного стану.

“На сьогоднішній день фінансова система держави працює та державна податкова служба забезпечує платникам можливість виконати свої обов’язки. Електронні сервіси та електронний кабінет працюють, щоправда, з певними обмеженнями, але це зумовлено необхідністю захисту прав самих же платників”, — розповіла Алла Дацюк.

“У зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні та за свідченням торгово-промислової палати про настання форс-мажорних обставин, і у випадку відсутності можливості у платника податків своєчасно виконати обов’язок щодо сплати податків, подання звітності, реєстрації податкових накладних, акцизних накладних платники звільняються від податків. Але, не зважаючи на запровадження воєнного стану та з метою стабільного фінансування ЗСУ, звертаємося до платників податків, за можливості, виконати свій податковий обов’язок щодо сплати податкових зобов’язань.

Також, Алла Дацюк зазначила, що всю інформацію платники податків можуть знайти на сторінці у соціальних мережах головного управління ДПС у Закарпатській області. Там розміщують усі зміни та рекомендації. Запитання можна задавати в приватні повідомлення Facebook-сторінки. Також можна звертатися на гарячу лінію в будні, з 9:00 до 16:00, за номерами — 63 00 48 та 61 43 70.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *