Закарпатський фестиваль пряників.

Фестиваль пряників фото

14 грудня 2018 року в Ужгороді розпочався другий закарпатський фестиваль пряників. За вже прийнятою традицією до Ужгорода, на фестиваль, їдуть майстри з усіх куточків Закарпаття, щоб представити пряникове смачне Містечко, над яким напружено працювали 12 майстрів на протязі місяця. Також тут можна буде глянути на багато різноманітних традицій, які відомі у закарпатських селах і, потрохи, на жаль, відмирають. Тобто, фестиваль пов’язаний в першу чергу із відродженням традицій, а також показом можливостей закарпатських майстрів.


Усі представлені пряники відвідувачі можуть придбати, а вилучені від продажу кошти підуть на лікування Христині Яремчук.

Фестиваль пряників 5 фотоФестиваль пряників 3 фотоФестиваль пряників 6 фотоСам фестиваль поділяється на два основних заходи: виставку пряничних будиночків та ярмарку пряничних виробів (ручних виробів, меду та ін.).

Фестиваль пряників фотоНайбільш насичена програма очікується 15 грудня. Відбудуться майстер-класи по розпису пряників, дітям буде надано можливість малювання “листівки з Ужгорода”.
13:30 – “хімічне шоу”
17:00 – “світлове шоу”

Фото фестиваль пряників 4

Пряники на фестивалі – це унікальні вироби виготовлення яких потребує чимало зусиль та навичок. Локації цікаві, новорічні, а солодощі найрізноманітніші. Учасники фестивалю охоче діляться рецептами та святковим настроєм. Виготовлення таких пряників в домашніх умовах іноді займає до декількох днів по часу.

Фестиваль пряників 7 фото

В неділю, о 12 годині, відбудеться благодійний аукціон. Нагадаємо, що минулого року на такому аукціоні вдалось зібрати понад 30 тисяч гривень.

Фестиваль пряників 8 фото

Фестиваль пряників 9 фото

Фестиваль пряників 10 фото

Фестиваль продовжиться до кінця 16-го грудня і завершиться ввечері в неділю. Вхід на фестиваль через ці двері:

Фестиваль пряників фото 11

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *