Закарпатському кардіологу вручили Золотий Хрест Служби порятунку Австрії

кардіологу вручили Золотий Хрест Служби фото

Вчора в Ужгороді з офіційним візитом перебувала делегація Служби порятунку Австрії. Гості зустрічалися з колегами, представниками міської та обласної влади і вже ввечері приїхали до Центральної міської лікарні, щоб вручити одному з відомих кардіологів Закарпаття і Ужгорода зокрема Олександру Сабініну Золотий Хрест Служби порятунку.

Вручав високу австрійську нагороду ужгородському лікарю керівник Служби порятунку Австрії Дейв Коллер. Він підкреслив, що Золотий Хрест отримує людина, яка всім своїм життям і щоденною роботою заслужила звання «рятувальника».

Сам Олександр Сабінін зізнався, що за всі 40 з гаком років роботи в кардіології подібних відзнак не отримував. «Все моє життя – це моя робота», – сказав він і додав, що його успіхи в лікуванні, а часто саме в порятунку людей, були б неможливі без колег, які завжди поруч і розуміють його з півслова.

Керівник Посольства світу в Україні Віктор Голін, який супроводжував делегацію, повідомив, що голова Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко просив передати вітання Олександру Анатолійовичу у зв’язку з отриманням високої нагороди від австрійського уряду.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *