Закарпатські легкоатлети здобули медалі на всеукраїнських змаганнях

Закарпатські легкоатлети здобули медалі на всеукраїнських змаганнях фото

Нещодавно у Львові відбувся Кубок України з легкої атлетики. Учасниками змагань стали 223 спортсмени з 24 областей України та м. Київ.

Закарпаття на престижних змаганнях представляли 10 спортсменів (8 чоловіків та 2 жінок). Троє наших легкоатлетів продемонстрували чудові результати й зуміли піднятися на п’єдестал пошани.

Сергій Перевозніков здобув «срібло» у метанні молота (його результат – 71.47 м). Едуард Павлишинець фінішував другим у бігу на 400 м (цю дистанцію він подолав за 48.67 сек.). А Марина Губаль стала бронзовою призеркою у бігу на 5 000 м (до фінішу вона примчала за 20 хв. і 8.03 сек.).

Також близькою до нагород була Даниїла Хаван, однак їй зовсім трохи не вистачило, аби потрапити до топ-3. У забігу на 100 м закарпатка фінішувала на четвертій сходинці.