Закарпатські гандболісти здобули дві перемоги

гандбол перемога закарпаття фото

26–27 лютого в ужгородському СК «Юність» відбулися поєдинки 7-го туру Вищої ліги України з гандболу серед чоловічих команд між ГК «Карпати» (Ужгород) та ГК «Будівельник-БСФК» (Бровари).

Ужгородська команда веде серйозну боротьбу за чемпіонство, тож у кожному матчі викладається на повну і намагається взяти максимум очок. Протистояння з «Будівельником-БСФК» винятком не стали: колектив Віталія Уманця серйозно підійшов до звітних протистоянь й успішно виконав поставлене перед ним завдання.

Якщо на початку першого поєдинку на майданчику точилася рівна боротьба, а на табло був паритет, то друга частину першого тайму проходила за відчутної переваги господарів. Закарпатці все частіше знаходили шпарини в обороні суперника й завершували свої атаки результативними кидками. Як підсумок – 7-очкова перевага «Карпат» на екваторі матчу (16:9).

У другій 30-хвилинці ужгородські гандболісти дещо збавили оберти і гра вирівнялася. Всі намагання броварських гандболістів скоротити відставання і повернути в матч інтригу виявилися марними. Господарі контролювали хід поєдинку і без проблем довели справу до перемоги. Фінальний рахунок першої зустрічі – 30:23.

Найрезультативнішим у складі «Карпат» був Ярослав Котюк (на його рахунку 9 м’ячів). Точними кидками у цій грі також відзначилися Дмитро Яковець (4), Олександр Польогкий (4), Роман Літінський (3), Нікіта Соколівський (3), Олександр Місяйло (3), Станіслав Кириленко (2), Денис Барутенко (1) та Василь Микита (1).

Стартові хвилини другого матчу проходили за невеликої переваги гостей: колектив Вадима Бражника успішно протидіяв карпатівцям і навіть деякий час лідирував у рахунку. Та надовго гостей не вистачило. Друга половина першого тайму розставила все на свої місця: закарпатці увімкнули максимальні потужності і за декілька хвилин не тільки наздогнали суперника та вирівняли становище, а й створили собі комфортну перевагу. За підсумками 30 зіграних хвилин закарпатський ГК був попереду – 18:13.

На відміну від п’ятничної гри, у суботній колектив Віталія Уманця не збавляв оберти, а продовжував наращовути свою перевагу. У підсумку вона сягнула 12 очок. Фінальна сирена зафіксувала рахунок – 40:28.

Вже традиційно найрезультативнішим у складі ужгородського ГК був Котюк. Того дня Ярослав 11 разів вразив ворота суперника. Результативними діями також відзначилися Роман Літінський (10), Станіслав Кириленко (5), Олександр Місяйло (4), Нікіта Соколівський (3), Іван Кепич (2), Нікіта Семидоцький (2), Денис Барутенко (1), Василь Микита (1) та Дмитро Яковець (1).

Здобувши дві важливі перемоги, «Карпати» знову стали одноосібними лідерами чемпіонату. У наступному турі закарпатські гандболісти зустрінуться з аутсайдером Вищої ліги України – ГК «Єдність» з м. Лебедин. Поєдинки відбудуться на майданчику ужгородської команди.