Закарпатська 128-ма бригада відновила видання “бригадної” газети під назвою “Шлях Легіону”

шлях легіону газета фото

Першим виданням “Закарпатського легіону” був однойменний бюлетень, який бригада почала друкувати ще в 2016 році. Наступним кроком стало переформування його в газету “Пліч-о-пліч”, що виходила з 2017 по 2018 роки, яка вже значно мала свій впізнаваний формат і значно більші обсяги тиражу.

Пізніше, з липня 2018 року, був період “ЛЕМ МИ”, в якому вже була присутня вся стилістика, що робить бригаду впізнаваною: кольорова гама витримана в сірих “фірмових” тонах, в текстах багато закарпатського колориту, верстка і друк були професійні. Значною мірою в цьому допомагали волонтери.

Згодом, був незначний період, коли вся інформаційна політика була спрямована виключно на соціальні мережі.

У 2021 році з’явилась ідея реанімувати видання, змінивши його формат. Оновлена версія отримала нову назву «ШЛЯХ ЛЕГІОНУ», а її наповнення – це матеріали, які будуть цікаві не тільки військовим.

“Ми намагаємось публікувати тексти, актуальні для широкої аудиторії, плануємо збільшувати обсяг і кількість рубрик. В ідеалі це кілька напрямів, на які хочемо ставити головні акценти: знайомство читача з життям гірських-штурмовиків, гірська підготовка, історія України, розвиток сучасного українського війська, соціальний напрям, який стане в пригоді діючим військовослужбовцям та ветеранам. До публікації матеріалів обов’язково долучаємо наших психологів та капеланів.

Вже з першого номера було прийнято рішення виходити за межі особового складу і випускати видання в PDF-версії, яка буде доступною для всіх охочих. Перший і наступні заплановані номери будуть поширюватись на нашій офіційній сторінці в Facebook.

Якщо читачу з якихось причин не вдасться завантажити номер за вказаним посиланням, то ми оперативно надішлемо йому готову версію в приват чи на вказаний e-маil”, – повідомив заступник командира 128 ОГШБр з морально-психологічного забезпечення майор Андрій Грузінцев.

Ціль, яку ставлять перед собою у бригаді, видаючи “Шлях Легіону” – зробити ще один спосіб комунікації з тими, хто підтримує військовослужбовців бригади, показати, хто такі гірські-штурмовики, розповісти, чому служба в нашому підрозділі – це шлях, який варто здолати разом з вояками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *