Закарпатець врятував пораненого яструба

Закарпатець врятував пораненого яструба фото

Вчора ще один птах був доставлений до Реабілітаційного центру хижих птахів «Сапсан», що знаходиться на території Національного природного парку «Синевир». Ним виявився яструб – канюк звичайний, якого знайшов в урочищі «Кантина» Чорноріцького лісництва житель села Синевир Іван Шпілька.

Про це інформують у відділі комунікації НПП “Синевир”.

“Збираючи у лісі гриби, натрапив на напівпритомного та знесиленого птаха, який не міг злетіти та майже не рухався. Одразу прийняв для себе рішення – треба його рятувати. Зорієнтувавшись на місцевості зрозумів, що його автомобіль знаходиться неподалік від місця знахідки птаха і вирішив його підібрати та доставити до ветеринарної лікарні. Однак, під час транспортування згадав про притулок хижих птахів, що знаходиться на території НПП «Синевир», де фахові спеціалісти надають медичну допомогу подібним пернатим, куди його і доправив», – розповідає чоловік.

Як повідомили Нацпарку, птаха одразу було оглянуто, випущено у вольєр та надано корм. На жаль, під час медичного огляду в яструба виявили травму правого крила. Однак зі слів лікаря ветеринара Михайла Маслея, який надалі проводитиме лікування птаха, стало зрозуміло, що шанси на порятунок є. За попереднім оглядом, пернатий хижак перебуває у задовільному стані. Зараз пернатий обживається на новому місці та йде на поправку.Цей яструб став другим знайдою за тиждень.

Таким чином яструб отримав шанс на видужання та можливість повернутися до вільного життя. Раціон врятованого птаха контролюватимуть до його видужання. Відвідувати яструба планує і його рятівник. А коли в у хижака загоїться крило, його знову випустять на волю.

Зараз у Реабілітаційному центрі хижих птахів «Сапсан» мешкають такі пернаті:: птах родини Яструбові – молодий орлан-білохвіст, два канюки звичайні та нещодавно поселений лелека білий.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *