За останні 5 років в Ужгороді вперше виділено квартиру воїну-афганцю

За останні 5 років в Ужгороді вперше виділено квартиру воїну-афганцю фото

Ордер на однокімнатну квартиру вручив під час урочистостей до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ із Афганістану ветерану афганської війни Андрію Санарову міський голова Богдан Андріїв.

Воїн-інтернаціоналіст багато років очікував на власне житло, проживав до цього часу у гуртожитку.

В Ужгороді зараз проживають 284 афганці, на квартирному обліку перебувають 42 родини, з них 25 осіб з інвалідністю ІІ та ІІІ груп з числа воїнів-інтернаціоналістів та 17 учасників бойових дій. Ветерани війни в Афганістані є однією з найбільш вразливих категорій населення, забезпечення їх житлом – питання, над яким також працює міська влада. На останній сесії Ужгородська міськрада прийняла Програму забезпечення житлом ветеранів війни в Афганістані та членів їх сімей на 2020 – 2024 роки, тож міський голова висловив сподівання, що це проблемне питання зможе бути поступово вирішене.

У 2018-2019 роках п’яти родинам інвалідів ІІ групи була надана грошова компенсація за придбання житла – це була субвенція з державного бюджету. Що ж до надання житла, то за останні 5 років в Ужгороді це вперше виділено квартиру воїну-афганцю.

Також до 31-ї річниці виведення військ з Афганістану 20 ужгородським воїнам-інтернаціоналістам відповідно до розпорядження міського голови виділять грошову допомогу у розмірі 1000 гривень. Питання про надання допомоги по 2 тисячі гривень ще восьми афганцям вноситься на розгляд сесії міськради, повідомляє пресслужба Ужгородської міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *