За міжнародними і національними рейтингами УжНУ – один із кращих в Україні – Смоланка

УжНУ фото

УжНУ є одним із небагатьох українських університетів, який включений до одного з найбільш авторитетних світових рейтингів університетів – QS World University Rankings: EECA.

Про таке повідомив під час звіту на Конференції трудового колективу УжНУ ректор вишу Володимир Смоланка.

За його словами, УжНУ знаходиться на 251-300 позиції у цьому рейтингу, а серед українських університетів посідає 14 місце серед 41 вишів України. Також слід зазначити, що серед закладів вищої освіти України Ужгородський національний університет посів високу 5-ту позицію за кількістю іноземних студентів. У Web Impact УжНУ знаходиться на 10-й позиції. Даний індикатор базується на основі Webometrics ranking, який в свою чергу відображає рівень міжнародної співпраці та комунікації науковців університету. За кількістю цитувань протягом останніх п’яти років університет посів 12-те місце.

Також, УжНУ зайняв високе 11 місце із 18 українських університетів, які зуміли потрапити до рейтингу GreenMetric World University Rankings.

У 2021 року УжНУ вдруге долучився до глобального рейтингу університетів University Impact Rankings, який базується на результатах поданої університетами інформації щодо відповідності стратегії розвитку університету 17-ти Цілям Сталого Розвитку (ЦСР).

За міжнародними і національними рейтингами УжНУ – один із кращих в Україні – Смоланка

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *