Винуватицю резонансної ДТП залишили під цілодобовим домашнім арештом

винуватиця резонансного дтп фото

Сьогодні в Ужгородському міжрайонному суді відбулось підготовче судове засідання в рамках кримінального провадження по обвинуваченню 21-річної закарпатки у вчиненні кримінального правопорушення, а саме спричиненні ДТП на Слов’янській набережній в Ужгороді. У цій аварії постраждав молодий ужгородець.

На засіданні захисником обвинуваченої було повідомлено, що дівчина не з’являлась на попередні підготовчі cудові засідання у зв’язку з перебуванням на стаціонарному лікуванні. За результатами розгляду суддею було задоволено клопотання правоохоронців та обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронного засобу контролю до 15 січня 2020 року.

Відтак у слуханнях оголошено перерву, оскільки органом досудового розслідування не визначено процесуального статусу особи, яка фактично потерпіла в даному правопорушенні. Відомо, що 22 серпня 2019 року під час розгляду апеляційної скарги захисту судом було змінено тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *