Викладачка УжНУ видала дві частини конспекту лекцій з фармацевтичної хімії

УжНУ правила прийому фото

Посібник був виданий у видавництві “Бреза” в Ужгороді.

Конспект лекцій з курсу „Фармацевтична хімія” для студентів медичного факультету спеціальності «Фармація», розроблений доценткою кафедри органічної хімії, кандидаткою фармацевтичних наук Різак Г.В. упорядкований у повній відповідності до робочої навчальної програми.

Представлений в конспекті матеріал висвітлює всі теми, що передбачені до вивчення навчальною програмою дисципліни.

Викладення матеріалу в конспекті структуроване, послідовне та логічне, забезпечує реалізацію мети вивчення курсу.

Різак Г.В має серйозну теоретичну підготовку, багаторічний досвід викладання курсу «Фармацевтична хімія» в Ужгородському національному університеті, що дало їй можливість розробити курс, який складається з двадцяти п’яти лекцій.

При формуванні всіх тем, що представлені в конспекті лекцій враховані сучасні результати вивчення основних проблем фармацевтичної хімії. Кожна тема конспекту містить перелік питань, що її деталізують, посилання на широке коло літературних джерел, змістовну інформацію, що розкриває сутність теми.

Основні теоретичні положення тем курсу представлені в достатньому обсязі. Матеріал конспекту викладений в доступній для сприйняття формі, що сприятиме раціоналізації використання лекційного часу, ефективного засвоєння інформації студентами, покращення якості візуального сприйняття лекційного матеріалу.

Конспект лекцій з фармацевтичної хімії написаний на належному науковому рівні, грамотною українською мовою, з необхідними ілюстраціями, є своєчасним і необхідним. В цілому конспект лекцій за змістом та оформленням відповідає встановленим вимогам та рекомендується до видання та використання в навчальному процесі.

Рецензентами роботи стали професор, доктор медичних наук Торохтін О.М та доцент кафедри фармацевтичних дисциплін Бисага Є.І.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *