Встановлення пам’ятника жертвам Голодоморів розпочато.

Пам'ятник жертвам голодомору фото 2

Наразі повним ходом йде встановлення пам’ятника “жертвам Голодоморів в Україні” біля медичного факультету УжНУ. За неофіційною інформацією висота пам’ятника буде близько 6-ти метрів. Скільки займе часу встановлення споруди поки що не відомо, але роботи виконуються швидко. Ми постараємось доповнювати нові фото та інформацію по мірі її отримання в кінець цієї новини, щоб тримати наших читачів в курсі останніх подій навколо встановлення.

Нагадаємо, що ще минулого року на місці встановлення знаходився звичайний невеличкий пам’ятник, про який багато мешканців міста навіть не знали.

пам'ятник жертвам голодомору фото

Трохи згодом були розпочаті ремонтні роботи по встановленню, але по невідомій нам причині вони були призупинені і місце встановлення залишалось вільним.

пам'ятник жертвам голодомору фото 1

На даний момент вже розпочалась підготовка до повноцінного встановлення пам’ятника жертвам Голодоморів:

Встановлення пам'ятника жертвам Голодоморів розпочато.

Нагадаємо, що Голодомор згідно опису у Вікіпедії це:

Голодомор 1932—1933 років — акт геноциду українського народу, організований керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932–1933 роках шляхом створення штучного масового голоду, що призвів до смерті від голоду 3,941 млн безпосередньо та склав 6,122 млн втрат ненародженими людських втрат у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, переважну більшість населення якої становили українці. Викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу й Української СРР на чолі зі Сталіним, розрахованими на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

Доповнення до статті від 16.11.2018: згідно інформації з мережі Фейсбук, а також від наших читачів пам’ятник обіцяють встановити в термін до 24 листопада.

Нижче додаємо фото станом на 19 листопада. Як бачимо роботи йдуть повним ходом. Цікаво чи встигнуть встановити до 24 числа ?

Пам'ятник голодомору фото
Доповнення до статті від 23.11.2018: на прохання читачів доповнюємо статтю новими фото.

Пам'ятник голодомору фото 124

Пам'ятник голодомору фото 123Остаточний варіант після офіційного відкриття 24 листопада вже виглядає наступним:

Пам'ятник голодомору фото 2611

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

7 коментарів для “Встановлення пам’ятника жертвам Голодоморів розпочато.”

 1. Добавте в статтю, що орієнтовно закінчать встановлення до 24 листопада. По крайній мірі так пишуть на Фейсбуці.

   
  1. Дякуємо за інформацію. Добавили в статтю терміни встановлення.

    
  2. Щось підозрюю, що не встигнуть до 24-го листопада. Замало часу залишилось, а ще й погода не помагає робітникам.

    
   1. Щось теж так підозрюю, хоча вже підставку під пам’ятник майже зробили. Може і встигнуть. Вже є в мережі фото нового пам’ятника. Щось не в захваті ужгородці. Якийсь він страшнуватий.

     
    1. Дякуємо за інформацію. Сьогодні постараємось зробити фото встановленого пам’ятника, якщо він вже є. Хоча, можливо він ще не до кінця встановлений, оскільки офіційне відкриття має бути завтра.

     p.s. добавили актуальні фотографії.

      
   2. Як бачимо встигли встановити, правда ажіотажу пам’ятник наробив немало.Наразі збираються створити петицію про його заміну чи переробку і перенесення в інше місце.

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *