Водоканал придбав нову спецтехніку

водоканал нова спецтехніка фото

Нову спецтехніку придбав ужгородський водоканал.

Зокрема, муловсмоктуюча машина на базі МАЗ дозволить проводити комплекс робіт із прочистки та ревізії каналізаційних мереж, які на балансі підприємства, забезпечить їх надійну експлуатацію, повідомив керівник підприємства Станіслав Карташов. Придбання спецавтомобіля для комунального підприємства було дуже актуальним, адже каналізаційні мережі у місті потребують постійної очистки від великої кількості різних забруднень, а засмічення каналізації буває настільки суттєвим, що усунути його можна лише за допомогою спецтехніки.

Також автопарк КП оновили ще й екскаватором JCB-ЗСХ для виконання земляних робіт, до слова, це вже третя така одиниця техніки, яка оновила весь екскаваторний парк комунального підприємства.

Сучасну техніку придбали на виконання інвестиційної програми КП «Водоканал м. Ужгород» на 2019 рік. Крім того, у межах цієї інвестиційної програми замінено обладнання на каналізаційно-насосних станціях (КНС) – КНС-5, КНС-3, КНС-9, насосно-фільтрувальній станції, Минайському водозаборі.

У планах підприємства на 2020 рік – придбання каналопромивочного комплексу на базі Мерседес спринтер для проведення робіт переважно на внутрішньоквартальних територіях.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *