Вночі невідомі потрощили нові міські автобуси “Електрони”

побиті електрони автобуси фото

Про інцидент із пошкодженням автобусів в Ужгороді повідомляє Комунальне Підприємство “Ужгородський муніципальний транспорт”.

Далі – зі сторінки Підприємства:

“Шановні Ужгородці та гості міста! Шановні пасажири!

Цей нічний допис викликаний цілою низкою подій, які почались із самого запуску у м. Ужгород «муніципального транспорту» і продовжуються і сьогодні!

В першу чергу, з моменту оголошення про закупівлю містом нових комфортабельних сучасних низькополих автобусів, багато хто називав це піаром міського голови чи чиєюсь забаганкою, багато «професіоналів» стверджували, що ці автобуси ніколи не проїдуть вузькими вулицями, були і такі, що розуміли – ринок міських перевезень змінюється, виручку потрібно здавати у банк, зарплата має бути офіційна, мають бути квитки і іржаві «корита» підуть на металолом!!!

Разом із підтримкою міського голови, всього депутатського корпусу, комунальних служб, патрульної, а згодом і муніципальної варти, всієї структури влади у місті Комунальний транспорт запрацював!!! Працює із дня в день!!!

Кожного дня «Електрони» перевозять близько 14 тисяч пасажирів!
І основне кожного дня, водії чують в свою адресу погрози, розповіді «профі», що їм не довго лишилось, та це слова, а ось дії – у кінці минулого року по дорозі у «Депо» у автобус влітає камінь – «перший з’їли», а сьогодні наступні….
Це значить ми робимо свою роботу правильно, так у нас є проблеми, так не все гладко і не так як би хотілось!!! З дня в день стараємось дотримуватись графіку, не їхати перед іншими перевізниками, не ганяти, не пропускати зупинки..
тепер судіть самі..

Закликаємо не користуватись послугами «корит» які їздять по місту, Ви платите гроші тим хто вечорами б’є вікна у Електронах!!!! Надіємось, що цього року місто закупить, нові автобуси, а старі, недоглянуті іржаві припинять їздити!!!! Завтра автобуси будуть працювати !!!!

Просимо максимальний репост та розраховуємо на Вашу підтримку! Тільки разом ми змінимо місто на краще! З повагою, колектив КП «УМТ» УМР”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що написана заява у поліцію, знімається відео із камер спостереження та найближчим часом буде оприлюднено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Один коментар для “Вночі невідомі потрощили нові міські автобуси “Електрони””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *