Відомо, скільки коштують клубам матчі у Ужгороді

стадіон Авангард фото

Директор місцевого стадіону «Авангард» озвучив конкретні ціни

Директор стадіону «Авангард» Віктор Качур повідомив, скільки коштує провести матч УПЛ на ужгородській арені.


– Яка на сьогодні вартість оренди стадіону? Для тієї ж «Зорі» на один матч.
– Ми комунальний заклад, у нас розроблена калькуляція. Згідно з калькуляцією нараховуємо, відштовхуючись від технічного запиту. Тобто вони дають техзавдання – на скільки годин їм треба поле, передматчеве тренування, роздягальня, пресконференція, інтернет, потужність світла, якщо це пряма трансляція. Ми все це обраховуємо. Умовно «Металісту» треба все по мінімуму, вони перша ліга. Вони обрізають, їм конференцзал не треба, їм не треба поле для передматчевого тренування. Для «Металіста» це обходиться в 50 з чимось.
– 50 тисяч гривень за матч?
– Так. Але це не за матч. У нас немає обрахунку за матч. Є технічне завдання. Хтось приходить, каже: «Випишіть нам на 8 годин, ми зранку приходимо, щоб ніхто не ходив, там перекриваєте, додатково додаєте охорону». Бухгалтерія все обраховує. У нас є відділ, куди вони дають заявку на проведення матчу. Від цього відштовхується розрахунок. Тобто є нормотворення, є година, бо ми комунальний заклад, у нас немає 300 тисяч гривень за матч.
– Була у грудні інформація, що ремонт прожекторів на «Авангарді» – 11 млн гривень. Це так?
– Згідно з проєктно-кошторисною документацією станом на жовтень 2021 року – 11 млн. Але це включає і табло, воно становить десь 1,6 чи 1,7 млн, якщо добре пам’ятаю. Тобто саме освітлення було близько 9,5 млн на той момент. Але це 2021 рік. Сподіваюся, суттєво не змінилося, але, думаю, відсотків на 20 виросло в ціні. Качур також повідомив, що Зоря проведе лише один «домашній» матч на «Авангарді».
Докладніше за посиланням: https://xsport.ua/ua/football_s/news/vidomo-skilky-koshtuyut-klubam-matchi-u-bezpechnomu-uzhgorodi_8900693/

Фото – Закарпаття Онлайн

Інша інформація по місту Ужгород:

У горах Закарпаття оголосили помірну сніголавинну небезпеку
В Ужгороді відбудеться поетичний марафон до річниці народження Тараса Шевченка
Троє «вчителів» із Тячівщини отримали підозру через уникнення мобілізації
«Гроші ходять за вчителем»: на Закарпатті запускають нову освітню модель із прямими виплатами педаго...
З початку 2026 року у Карпатах врятували 55 туристів
Блокпости Закарпаття: посилення перевірок на в’їздах в область з 26 лютого
Завтра в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Тарнаєм
На Закарпатті викрили схему ухилення від мобілізації: підозру оголошено керівнику районного ТЦК
Світло без переплат: бізнес Закарпаття може отримати енергокредити під 0%
Моніторинг радіаційної безпеки: стабільна ситуація на Закарпатті
Понад пів тисячі ВПО звернулися до служби зайнятості Закарпаття з початку року
Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з класичних шахів
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *