Відома платформа «Prometheus» поповнилась курсом від лектора УжНУ

Відома платформа Prometheus фото

Проєкт «Prometheus» – найпопулярніша серед українців платформа дистанційної освіти, на якій представлені курси лекторів провідних вишів України, серед яких КНУ ім. Тараса Шевченка, КПІ ім. Ігоря Сікорського та Києво-Могилянської академії.

Ужгородський національний університет також долучився до цієї платформи, підписавши меморандум про співпрацю з «Prometheus» у червні 2017 року. Нещодавно платформа поповнилася ще одним курсом від лектора УжНУ Михайла Рошка – декана факультету іноземної філології, кандидата філологічних наук, доцента, члена Національної спілки письменників.

«В останні роки онлайн навчання стає дедалі популярнішим. По-перше, воно економічно дешевше. По-друге, не потрібно кудись їхати або проплачувати приїзд лектора чи спеціаліста. По-третє, можеш вдома включати відеокурс у той час, коли тобі зручно. Зупиняти курс, переривати, повертатися до нього у зручний для твого навчання час. Я вважаю, що це дуже ефективно. Я відчув наростання потреби у відео і онлайн навчанні давно, ще в 2014 році зробив і виставив на YouTube перші на Закарпатті відеолекції. І вони дуже популярні. Через кілька років ми запустили проект відеолекцій на каналі «Тиса»– «Відкрита лекція». Так, кращі лектори з кожного факультету УжНУ давали по одній чи по дві лекції. А ось тепер – почалася участь наших викладачів на платформі «Prometheus», – каже М. Рошко. – Для користувачів представлені і лекції, і практичні завдання, і творчі завдання, а після завершення навчання – сертифікат. Мій курс літературознавчий, його мета – на прикладі інтерпретації складних знакових модерністських та постмодерністських романів і повістей зарубіжної літератури ХХ століття розвинути у слухачів навички самостійного глибокого розуміння і аналізу художньої прози. Навчитися «читати між рядків», вичитувати усі приховані автором у підтексті смисли і натяки. У курсі розглядаються такі твори: «Портрет Доріана Грея» Оскара Вайльда, «Маленький принц» Антуана де Сент Екзюпері, «Майстер і Маргарита» Михаїла Булгакова, «Володар мух» Вільяма Голдінга, «Політ над гніздом зозулі» Кена Кізі. А також подається пояснення основних принципів таких напрямів, як модернізм і постмодернізм».

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *