Відкрили анонімний пункт вакцинації для власників фейкових COVID-сертифікатів

коронавірус ужгород 19 фото

В Ужгороді відкрили анонімні кабінети вакцинації проти коронавірусу. Зокрема, препарат зможуть отримати мешканці, які внесені до системи як вакциновані, але щеплення не отримали.

Про це розповів лікар-інфекціоніст Віктор Петров.

Анонімний кабінет вакцинації розташований в Ужгороді на вулиці Східній, 4/1. В анонімному кабінеті зможуть зробити щеплення і ті, хто має фейкову паперову довідку про COVID-вакцинацію. Відкрито він і для людей, які мають намір вакцинуватися анонімно.

«Для того, щоб вакцинуватися, навіть не потрібно буде вказувати свої особисті дані, зокрема прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, свій телефон. Щоб можна було якимось чином вести медичну документацію, необхідно буде придумати або номер, або ім’я та підписати поінформовану згоду, яку ви повинні віддати медичному працівнику для того, щоб він отримав юридичне право ввести вам вакцину», – розповів лікар.

За його словами, в анонімному кабінеті є всі схвалені МОЗ вакцини. Кабінет працюватиме цілодобово та без запису.

Ініціатива щодо впровадження такого проєкту на Закарпатті належить керівнику кафедри соціальної роботи Ужгородського національного університету професору Федору Шандру. За його словами, в області було проведено соціологічне дослідження, і зараз на Закарпатті налічується 4 тисячі фальшивих сертифікатів про вакцинацію від коронавірусу.

В Україні практично щодня правоохоронці фіксують використання фальшивих документів, нерідко у схемах беруть участь медики.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *