Ветерани поліції зіграли у футбол на “Авангарді”

поліція Закарпаття зіграла у футбол фото

Поліцейські Закарпаття взяли участь у обласному турнірі з футболу серед ветеранів.

Фінальний етап турніру Закарпатської області серед футбольних команд «40+» відбувся у м. Ужгород. Збірна Головного управління Нацполіції краю у завершальному матчі зійшлась з ФК «Медеа».

Свято ветеранського футболу серед гравців віком «40+» відбулось на стадіоні «Авангард» у м. Ужгород. Участь у ньому взяли команди Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, футбольна команда «Друга юність, ФК«Медеа» та ФК «Ужгород-Радванка».

У п’яти відбіркових матчах усі команди заявили про свій високий потенціал та велику жагу до перемоги.

Вчора, 23 листопада, відбулись ключові поєдинки між командами. У фінальних протистояннях на полі зійшлись команди Головного управління Нацполіції краю та ФК«Медеа» і ФК «Ужгород-Радванка» з футбольною командою «Друга юність.

Усі ігри були цікавими та непередбачуваними, адже учасники збірних команд-ветеранів впевнено демонстрували свій досвід та професійність на полі. За результатами ігор – перемога дісталась ФК «Ужгород-Радванка».

«Високий рівень організації, сильний склад учасників, цікаві комбінації на полі під час гри – допомагають зміцнити здоров’я, загартувати дух та підвищити спортивну майстерність серед гравців команди для подальших перемог збірної ГУНП у спортивних поєдинках, – розповідають учасники команди поліції Закарпатської області».

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *