“Велофорум” відбудеться в Ужгороді (АНОНС)

велофорум анонс спорт фото

Напрацювати детальний робочий план і розподілити обов’язки з підготовки «Велофоруму», який планується в Ужгороді 17-19 вересня цього року, домовилися сьогодні на зустрічі у міськраді.

«Велофорум», це вже 12-ий за ліком, – кількаденна міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства, участь у ньому беруть громадські активісти, представники органів місцевої влади, спеціалісти з планування міст і транспортної інфраструктури.

Керівниця ГО «Форза» Леся Лойко відзначила: те, що Велофорум буде проводитися в Ужгороді – дуже почесно, бо міста виборюють таку можливість за показниками розвитку своєї велосипедної інфраструктури. Символічна стела, яка надається місту, де буде наступний «Велофорум», перейшла Ужгороду від Вінниці і затрималася у нашому місті, адже конференція мала мав відбутися ще торік, проте її відклали через карантинні обмеження.

Оскільки цього року теж є певні побоювання щодо ситуації з коронавірусом, а на «Велофорумі» планується близько 200 учасників, наразі йдеться, що, очевидно, він буде проходити у гібридному форматі – в історико-культурному комплексі «Совине гніздо» з онлайн-включеннями.

Сьогодні на зустрічі домовилися включити у програму «Велофоруму» піші та велоекскурсії Ужгородом для учасників, організувати окрему панель з обговорення розвитку велотуризму та формат, у якому командам учасників конференції запропонують «мозковий штурм» для вирішення конкретних питань саме нашого міста.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *