Вчора нагороджували переможців турніру із міні-футболу

переможці міні футбол фото

В Ужгороді нагородили переможців турніру із міні-футболу, який відбувся вчора на стадіоні “Автомобіліст”. Як ми вже повідомляли, участь у змаганнях брали 19 команд.

Учасників, що посіли призові місця, вітали та нагороджували Ужгородський міський голова Богдан Андріїв і заступник міського голови, голова Асоціації футболу Ужгорода Василь Гомонай.

Вісім команд-учасниць – футболісти 2009 року народження. У цій віковій категорії І місце здобула команда “Гірник” із Рокосова на Хустщині, ІІ місце у берегівської “Спарти”, ІІІ місце посів великоберезнянський “Фаворит”.

Відзначили і кращих у номінаціях: “Кращий воротар” Дмитро Панько (“Фаворит”, Великий Березний), “Кращий захисник – Крістіан Ласлов (“Спарта”, Берегово), “Кращий нападник” – Іван Шитєв (“Гірник”, Рокосово), “Кращий гравець” – Арсен Богдан (ДЮСШ №1, Ужгород).

Серед футболістів 2011 року народження змагалися 11 команд, перемогу – І місце – здобула ужгородська команда “Олімп”, на ІІ місці також ужгородці – футболісти команди “Метеор”, на третьому – спортсмени ОК ДЮСШ ФСТ УКРАЇНА із Невицького.

“Кращим воротарем” у цій віковій категорії став Антон Кашай (“Олімп”, Ужгород), “Кращий захисник” – Іван Дранчак (ОК ДЮСШ ФСТ УКРАЇНА, Невицьке), “Кращий нападник” – Руслан Павлишин (ДЮСШ №1, Ужгород), “Кращий гравець” Максим Понзель Максим (“Метеор”, Ужгород). Нагородили грамотою і єдину учасницю турніру – Маргариту Михайлюк із ужгородської ДЮСШ №1.