В УжНУ знімали проєкт «Універ Check»

Універ Check Олександр Педан фото

У рамках нового проєкту «Універ Check» Олександр Педан разом з дочкою Валерією та знімальною групою «Нового каналу» працюють в Ужгородському національному університеті, який потрапив до тої «Десятки», яку вони вирішили «інспектувати» задля презентації «цікавинок» кожного в окремому випуску.

Освітнє тревел-шоу має на меті об’їздити лише 10 міст України, показати тільки 10 українських університетів. Уже зовсім скоро українські школярі та їхні батьки, а також інші зацікавлені, зможуть ознайомитися з особливостями та можливостями кожного, зокрема, що стосується навчання, роботи й відпочинку студентів.

Про те, які саме локації Ужгородського вишу потрапили у фокус уваги «Універ Check», Медіацентр обіцяє розповісти дещо згодом. Сценарний план творчої групи базується на тому, що́ цікавого їм удалося прочитати в інтернеті, зокрема соцмережах, про УжНУ ще до приїзду в Ужгород.

Редакція Медіацентру УжНУ з нагоди знайомства подарувала гостям фірмові чашки з їх іменами. Столичним гостям було приємно, тож цілком можливо, що одинадцятикласниця Лєра обере саме ужгородський виш для здобуття фаху, припускають у Медіацентрі УжНУ.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *