В УжНУ сформовано графік щеплень для всіх факультетів

графік щеплень УжНУ вихідні фото

Згідно з розпорядженням ректора від 24 жовтня, в Ужгородському національному університеті триває вакцинація від дифтерії.

У трьох локаціях (головний навчально-лабораторний корпус на БАМі, гуртожитки №2 та №5) проходить організоване щеплення студентів та викладачів університету. Також на вихідних значну частину студентів ревакцинували лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги (поліклініка на Грибоєдова, 20/В).

Таким чином станом на ранок вівторка, 29 жовтня, щеплення від дифтерії і правцю вже отримали більше півтори тисячі студентів та працівників університету. Важливо наголосити, що серед них значну частину становлять українські студенти, які не були вакциновані у школах при досягненні 16-річного віку.

За даними Громадського центру здоров’я при Міністерстві охорони здоров’я України, станом на 1 жовтня 2019 року в Україні щеплено 59,5% дітей віком до одного року та 52,3% дорослих від кількості, що передбачена плановою вакцинацією. При цьому на Закарпатті показник – один із найнижчих у розрізі регіонів – 34,8%. А для того, щоб виробився колективний імунітет, потрібно досягти показника 95% вакцинованого населення. Тому зараз важливо організовано проходити ревакцинування, не створюючи черг і перенавантаження на лікарів.

В УжНУ сформовано графік щеплень для всіх факультетів. Публікуємо розпорядок на поточний тиждень включно з вихідними.

В УжНУ сформовано графік щеплень для всіх факультетів

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *