В Ужгороді зросли ціни на оренду житла

гроші платників єдиного податку І та ІІ груп звільнили від податку фото

В Ужгороді зросла оренда житла, запитують в основному 1- та 2-кімнатні квартири. Попит з’явився тому, що на Закарпаття від можливої війни переїжджають люди з міст-мільйонників.

Про це в коментарі кореспонденту повідомила рієлтор з Ужгорода Оксана Смирнова.

“Найвищий попит зараз в Ужгороді – це 1- та 2-кімнатні квартири, запитують житло жителі мільйонників, які тікають від війни. Переважно це кияни та жителі міста Харків. Попит тримається високим уже близько місяця, найбільший ажіотаж був за кілька днів до та після 16 лютого. Переїздять сім’ї з дітьми та старшими батьками, також ті люди, які не мали свого житла в Києві та працювали дистанційно”, – сказала Смирнова.

За її словами, у зв’язку з цим у місті зросла ціна на оренду житла.

“Якщо раніше 1-кімнатна квартира в місті коштувала від 5 до 7 тисяч гривень, то зараз стартує від 7 тисяч, просять і 8,5, і 9 тисяч гривень. У принципі, люди готові платити 400 доларів за житло на місяць. Інша справа, що місцеві орендодавці не бажають здавати житло на місяць-два, хочуть укладати договори мінімум на пів року”, – додала рієлтор.

Нині активізувалися запити від клієнтів на оренду офісів в Ужгороді. Переважно запитують такі приміщення представники київських фірм, які, ймовірно, готуються до евакуації своїх бізнесів, зазначила вона.

Іноді, розповіла рієлтор, запити клієнтів дивують: “У мене минулого тижня була заявка на оренду трьох котеджів поруч – очевидно, хтось хотів переїхати великою компанією. Але у нас мале місто для таких заявок”.

Разом із тим експерт ринку житла на Закарпатті зазначила, що на часі також запити на будинки зі зручностями у приміських районах та селах поблизу міст – людям із сім’ями вигідніше орендувати таке житло на випадок термінового переїзду, ніж переплачувати за 1- чи 2-кімнатну квартиру у місті.

Також Смирнова прогнозує, що на Закарпатті найближчим часом збільшиться попит на купівлю будинків у приміській зоні та селах, що розташовані неподалік від міст.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *