В Ужгороді знайдено загубленого хлопчика (ВІДЕО)

знайдено хлопчика фото

Ужгородські патрульні за допомогою небайдужих громадян відшукали та передали батькам загубленого хлопчика.

Повідомлення на спецлінію 102 про налякану дитину на вулиці Минайській патрульні отримали від небайдужого громадянина. Це сталося вчора, близько 12:00. Прибувши на місце події, неподалік так званого озера «Кірпічка», інспектори з’ясували, що хлопчик заблукав, однак пояснити хто його батьки або вказати орієнтовне місце проживання він не міг.

Трохи згодом, патрульні зуміли зателефонувати мамі хлопчика. З’ясувалося, що жінка шукала сина самотужки. Поліцейські одразу передали дитину його матері.

Нагадуємо батькам: пильнуйте за своїми дітьми, особливо у період канікул. Навчіть їх приходити додому вчасно та випитуйте про місця, якими вони прогулюються.

Також, хочемо подякувати небайдужому громадянину за допомогу! З вашою поміччю забезпечувати порядок на вулицях міст набагато легше.

Ужгородські патрульні за допомогою небайдужого чоловіка знайшли загублену дитину

Ужгородські патрульні за допомогою небайдужих громадян відшукали та передали батькам загубленого хлопчикаПовідомлення на спецлінію 102 про налякану дитину на вулиці Минайській патрульні отримали від небайдужого громадянина. Це сталося вчора, близько 12:00. Прибувши на місце події, неподалік так званого озера «Кірпічка», інспектори з’ясували, що хлопчик заблукав, однак пояснити хто його батьки або вказати орієнтовне місце проживання він не міг. Трохи згодом, патрульні зуміли зателефонувати мамі хлопчика. З’ясувалося, що жінка шукала сина самотужки. Поліцейські одразу передали дитину його матері. Нагадуємо батькам: пильнуйте за своїми дітьми, особливо у період канікул. Навчіть їх приходити додому вчасно та випитуйте про місця, якими вони прогулюються.Також, хочемо подякувати небайдужому громадянину за допомогу! З вашою поміччю забезпечувати порядок на вулицях міст набагато легше.#ZakPatrolPolice #патрульнаполіція #ПорядокЦеТи

Publiée par Патрульна поліція Закарпатської області sur Vendredi 1 novembre 2019

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *