В Ужгороді визначили переможців пітчингу молодіжних проєктів

результати пітчингу оголосили фото

Результати пітчингу молодіжних проєктів, який проводиться в Україні Британською Радою разом із партнерами та органами державної влади, місцевого самоврядування, і в якому бере участь Ужгородська міська рада, визначили вчора в обласному центрі Закарпаття.

Міський голова Богдан Андріїв привітав учасників, проєкти яких потрапили до фіналу конкурсу, а це 31 проєкт, подякував за активність, спрямовану на покращення нашого міста, привітав із прийдешнім Днем святого Миколая та новорічно-різдвяними святами.

Далі відбувся захист учасниками своїх проєктів перед конкурсною комісією. Після дводенних навчань учасники пітчингу доопрацювали свої ідеї та зробили презентації, з якими нині й ознайомилося журі. Здебільшого це стосувалося тем екології та довкілля, дозвілля ужгородців і гостей міста, неформармальної освіти, велоінфраструктури тощо.

За підсумковим оцінюванням членів журі визначили 7 кращих проєктів загальною вартістю 225 тис. грн: інклюзивний коворкінг “Золоті серця Закарпаття” – 22 800 грн, фестиваль вуличного піаніно – 38 850 грн, More for ma (навчання для молодих мам) – 39 600 грн, мурал (на стіні гуртожитку №4 УжНУ) – 45 830 грн, УжГрінФест (екскурсії, спрямовані на виховання у дітей екологічної культури) – 49 950 грн, Майстерня хорошого настрою (майстер-класи з виготовлення пряників) – 13 985 грн, «Історії дядечка Ужа» (3д-малюнок на набережній Незалежності) – 13 985 грн.
Привітав переможців та вручив сертифікати міський голова Богдан Андріїв.

Проєкти мають бути реалізовані до 31 березня 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *