В Ужгороді винуватці відновлять пам’ятний напис на честь легендарного “Азову”

відновлять пам’ятний напис на честь легендарного Азову фото

У кінці травня в Ужгороді з’явився пам’ятний напис, присвячений бійцям з Маріуполя “Азову”. Його разом із рядками вірша Євгенія Маланюка на одній із бокових стін транспортного мосту намалювала художниця Крістіна Гаранчевська. Дівчина зробила це, аби щодня згадували про військових, які боролись за Маріуполь, про військових, які досі у полоні.

Однак на днях у мережі повідомили, що стіну зафарбували, а причини такого поступку незрозумілі.

“Купу років цей міст “прикрашали” посилання на канали з наркотиками та інший шлак – нікого це не хвилювало. Проте як тільки з’явився шеврон Азову – його необхідно стало зафарбувати. Війна війною, а при владі здебільшого ті самі сепари, яким націоналісти повсякчас ріжуть очі” – написали у “Карпатській Січі”.

Після хвилі критики у мережі, свою помилку визнало КП “Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство” та повідомило:

“Хотіли, як краще, вийшло як завжди. Замальовували надписи з посиланнями на ТГ-канали, що розповсюджують заборонені речовини і помилково зафарбували вірш Крістіни Гаранчевської, присвячений воїнам Азову. Тут нема ніякого політичного підтексту. Це людська помилка, яку ми наразі дуже стараємся виправити! Дякуємо Карпатській Січі за розголос. Очікуємо на відповідь художниці. І дуже сподіваємся, що вона погодиться відновити малюнок та напис. Якщо ні, зробимо це власними силами, щоб новий максимально відповідав оригіналу. Наша щира шана Азовцям і всім українським воїнам!”

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *