В Ужгороді волонтерські команди влаштують “варениковий батл”

В Ужгороді волонтерські команди влаштують варениковий батл фото

Мета ініціативи «Шеф Вареник» – зліпити щонайменше 2023 вареники, щоби пригостити ними поранених захисників.

4 волонтерські команди цієї п’ятниці, 17 березня, змагатимуться, хто найсмачніше та найшвидше ліпить улюблені українцями вареники з сиром.

Кулінарне змагання волонтерів організовує Рух підтримки закарпатських військових. Проведений за доброю справою час і гуртує, і допомагає краще переживати цей складний період. Дружній «батл» має на меті об’єднати волонтерські групи, адже разом можемо набагато більше, ніж поокремо. До речі, гасло Руху саме про це: разом – сила! Ну а з любов’ю зліплені вареники додадуть сил нашим героям – упевнені волонтери.

Після змагання «Шеф Вареник» готові вареники заморозять і передадуть у лікувальні заклади, де відновлюються поранені захисники України.

Ціль – 2023 вареники – символічна: усі налаштовані, що 2023 рік стане роком нашої перемоги, тож і ліпитимуть не просто вареники, а переможні.

Захід відбудеться 17 березня о 12.00 (збір команд 11.30) в Ужгородському вищому професійному училищі торгівлі та технологій харчування (вул. Капушанська, 142).

Команда-переможниця отримає головний приз змагання – групову екскурсію на цвітіння крокусів у легендарній Колочаві. Усі команди-учасниці – приємні подарунки. Рух дякує тим, хто підтримує батл: це відвідувачі ТЦ «Дастор», які поповнювали волонтерські скриньки продуктами, а також Сировина, Belfast й екскурсовод Юрій Радівілов.

Захід здійснюється за фінансової підтримки Карпатського фонду та Fondation de France у рамках Проєкту підтримки надання сталих соціальних послуг для внутрішньопереміщених осіб в Західній Україні.

За визначеними правилами команди кулінарів, які перебуватимуть у рівних умовах (7 учасників, ізольоване обране жеребкуванням приміщення, надані продукти, тощо) за 3 години мають зробити максимальну кількість смачних вареників. Якщо кількість вареників журі визначатиме після «фінального свистка», то начинки професійні кухарі перевірять на початку «поєдинку»

До слова, волонтери-кулінари змагатимуться у професійних умовах і з дотриманням усіх стандартів, свою базу для цього надає Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування.

Звісно, перемогти саме в кількості зліплених вареників не є метою – страву готують для найкращих людей – українських воїнів, тож вареники передовсім мають бути смачнезні та корисні.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *