В Ужгороді відзначать найбільш обізнаних в енергоефективності школярів

нагорода медаль школа фото

12 жовтня, о 12.00 в конференц-залі Унгварський відбудеться нагородження школярів – переможців конкурсу «Вихід з енергетичної пастки – більш свідомо для меншого споживання енергії» у рамках проекту Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Будуть відзначені також найбільш активні навчальні заклади області. Переможці запрошуються на навчальну поїздку до Угорщини.

Метою проекту є стимулювання активної участі учнів та викладачів у скороченні викидів парникових газів шляхом їх навчання тому, як заощадити енергію в школах та будинках, та підвищення обізнаності про важливість збереження природних ресурсів шляхом просування енергії з відновлюваних джерел.

Головна інновація проекту – створення навчального центру «Квест-кімната Energy Trap: знайти вихід з енергетичної пастки», що являє собою навчальну платформу для https://energytrap.eu для учнів та вчителів для отримання додаткових знань в сфері енергоефективності та для використання в навчальному процесі, яка відповідає вимогам покоління «Y», а також може удосконалюватись відповідно до вимог цифрового розвитку.

Заходи проходять у співпраці міжнародного партнерства, а саме: Некомерційне Північно-алфелдське регіональне агентство енергетики “LLC ENEREA” (Угорщина); Громадська організація «Центр європейських ініціатив» (Україна); Регіональна агенція інновацій “RIA” (Словаччина).

Захід відбудеться у конференц-залі Унгварський: м. Ужгород, вул. Електрозаводська, 29.

Початок о 12.00.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *