В Ужгороді відкрили виставку “Донорство – це про життя”

відкрили виставку Донорство це про життя

Виставку «Донорство – це про життя» відкрили сьогодні в Ужгороді у залі Закарпатського музею народної архітектури та побуту.

Два десятки робіт із тематичними малюнками і гаслами раніше вже представляли в Києві, Львові, Івано-Франківську, Рівному та Луцьку. Зокрема, авторки двох інсталяцій, що увійшли до експозиції, – вихованки Ужгородської дитячої школи мистецтв Олександра Ромжа та Вікторія Цибульська.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв наголосив на важливості розвивати культуру донорства крові в Україні, адже, як зазначив, один донор рятує життя трьох людей, подякував організаторам виставки, що об’єднала тему мистецтва та медицини.

В офіційному відкритті взяли участь і президентка автоматизованої системи рекрутингу та управління донорами крові ДонорUA Ірина Славінська-Ріцнер, директор Закарпатського музею народної архітектури і побуту, кандидат історичних наук Василь Коцан, представниці Закарпатської обласної станції переливання крові.

Під час відкриття йшлося й про ініціативу «Дізнайся свою групу крові» Закарпатського обласного центру служби крові. Виступили дитячі колективи Ужгородської дитячої школи мистецтв.

Виставка триватиме до 2 грудня.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *