В Ужгороді відбудеться Відкритий Чемпіонат Закарпатської області з бодібілдингу

Відкритий Чемпіонат Закарпатської області з бодібілдингу фото

17 жовтня о 14.00 год в приміщенні Закарпатської обласної філармонії в м. Ужгород відбудеться Відкритий Чемпіонат Закарпатської області з бодібілдингу.

Про готовність взяти участь в змаганнях підтвердили спортсмени з 9 областей України та м. Києва. Зокрема, на відкритому чемпіонаті області за звання найсильнішого і найкрасивішої змагатимуться спортсмени федерацій бодібілдингу Закарпатської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Вінницької, Рівненської, Івано-Франківської, Львівської, Чернігівської областей та м. Київ.

Даний захід відбудеться не лише як спортивна подія, але це також сприятиме реалізації Стратегії публічної дипломатії, яка була затверджена Міністерством закордонних справ України навесні 2021 року, де спорт є частиною публічної дипломатії України. Як повідомила, голова Закарпатського представництва Федерації бодібілдингу України Олена Жулінська, це перший за багато років організований чемпіонат з бодібілдингу на території Західної України під егідою IFBB. А враховуючи територіальне розміщення Закарпатської області, даний чемпіонат стає початком для формування стратегічних комунікацій з метою формування іміджу держави Україна та її інституцій на міжнародному рівні, та закріплення значимих брендів у глобальному інформаційному просторі.

Запрошуємо Вас на захід!

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *