В Ужгороді від Covid померла 23-річна вагітна: мати розповіла про трагедію (ФОТО)

В Ужгороді від Covid померла 23 річна вагітна фото

Дівчина мала 90% ураження легень та була на 4 місяці вагітності.

Трагедія сталась в Ужгороді у Закарпатській обласній клінічній лікарні імені А. Новака в Ужгороді 10 лютого.

За словами матері вагітність проходила добре, дочка ніколи не хворілa, але підхопила коронавірус. Вона була двічі вакцинована, здавалось все б мало легко пройти.

“Однак, щоб перестрахуватись ми лягли в лікaрню. Наближались вихідні. Спочатку в міський пологовий будинок. Вже на 5 день донька подзвонила та почала плакати. Жалілась, що її болить спина, що не може рухатись, що вaжко дихати. Їй прописали мaсаж після огляду чергового лікaря. Згодом їй поставили ковідну невралгію. Коли вже вона почала задихатись, їй зробили КТ. Урaження легень вже було 90%. 8 днів пролежала в лікарні, а вони нічого не зробили, щоб врятувати” – ділиться Неля Стaсишина.

В Ужгороді від Covid померла 23-річна вагітна: мати розповіла про трагедію (ФОТО)

Вагітну дівчину підключили до кисню і згодом перевели до реанімації в обласній лікарні. Але час був втрачений – дівчина померла.

Напередодні трагедії мати через соцмережі навіть звернулась до міністра МОЗ Віктора Ляшка з проханням направити фахівців до Закарпатської обласної лікарні, але через кілька годин втратила 23-річну доньку.

Це була єдина донька у жінки, яка в 2022 році хотіла закінчити магістратуру. Хотіла стати правознавцем. Неля Стасишина мала стати бабусею хлопчика.

“Вона померла через халатність лікaрів. Через їхню байдужість до чужого життя. Вонa б вижила якщо вчасно отримала квaліфіковану допомогу. Мене вже ніхто не нaзве мамою та бабусею” – поділилась мати покійної.

У той же час у обласній лікарні провели експертизи, чекають результати. Коментувати поки нічого не можуть.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *