В Ужгороді у 2022-2024 роках працюватиме Програма забезпечення дітей

регіональний план заходів виховання дітей фото

В Ужгороді у 2022-2024 роках працюватиме Програма забезпечення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, медичними та соціальними послугами.

За відповідний проєкт рішення проголосували більшість депутатів міської ради сьогодні на сесії.
Серед аргументів, чому потрібна така Програма – останнім часом збільшується кількість дітей, яких покинули батьки або вони самі покинули сім’ю, бо в ній не створено нормальних умов. Зростає і кількість батьків, позбавлених батьківських прав, відповідно дітей, яких вилучають із неблагополучного сімейного середовища. Для оформлення дітей у заклади соціального захисту їм потрібно провести медичне обстеження та за потреби – лікування. В Ужгороді щороку в середньому 12 таких дітей.

Бувають також поодинокі випадки, коли госпіталізують дітей за скеруванням сімейного лікаря або ж їх привозить швидка, а після лікування родичі відмовляються забирати їх додому. Термін перебування такої дитини в стаціонарі з моменту госпіталізації до влаштування службою у справах дітей у спеціалізований заклад – близько 2 місяців. Перебування таких дітей у медичному закладі теж потребує фінансових затрат.
Передбачено на цю програму 566 тисяч гривень.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *