В Ужгороді тимчасово не приймають документи для зарахування дітей до перших класів

школа зарахування дітей фото

Документи про прийняття дітей до першого класу або перехід до п’ятого тимчасово призупинили в Ужгороді. Таке рішення прийняв виконавчий комітет міськради, розповіла начальниця міського управління освіти Наталя Мухомедьянова. Каже: зробили це через воєнний стан, який оголосили в усій Україні.

Дев’ятирічна Анастасія навчається у четвертому класі НВК “Веселка”, де вчаться діти початкової ланки. З 1 вересня має перейти до п’ятого класу і відповідно змінити навчальний заклад. Дівчинка каже, хоче навчатися в третій школі. Туди ходитимуть її подруги. Мама дівчинки Ольга розповідає: ще на початку року з чоловіком цікавилися, коли можна подати документи до шкіл. “Документи ще, ні, не здавали. Дуже багато шкіл, я так вважаю, волонтерством зайняті, тому трошки пізніше”, — розповіла мама Анастасії Ольга Черепанова.

Поки в Україні воєнний стан, документи до навчальних закладів Ужгорода не приймають, каже начальниця міського управління освіти Наталя Мухомедьянова.

“По-перше, ми маємо розуміти чітко стан закладів нашої освіти, в якому вони будуть стані після завершення військових дій. По-друге, ми маємо чітко розуміти і ту кількість бажаючих, які будуть прагнути навчатися в наших закладах. Але якщо ж все таки буде така нехороша тенденція, то я думаю, що ми будемо знаходити шляхи вирішення її по мірі поступлення тих чи інших проблем, які в нас будуть поступати”, — начальниця міського управління освіти.

За словами Наталії Мухомедьянової, усіх дітей наступного навчального року приймуть у освітні заклади міста. Наразі ж, школи Ужгорода проводять вже другий тиждень дистанційне навчання. До нього долучилися понад 600 дітей вимушених переселенців різного віку.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *