В Ужгороді стартував молодіжний форум єдності «Ми – єдині»

стартував молодіжний форум єдності фото

У Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького стартував дводенний молодіжний форум єдності «Ми – єдині».

Розпочали захід Державним Гімном України у виконанні ужгородської виконавиці Каріна Корнута, а також вшануванням пам’яті усіх загиблих на війні хвилиною мовчання.

З вітальним словом виступили заступниця міністра молоді та спорту України Марина Попатенко, ініціаторка дійства Марія Рущак, директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА-ОВА Мар’яна Марусинець, заступник директора-начальник управління комунальних закладів департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА-ОВА, директорка музею Ольга Шумовська, координаторка Ужгородського інтеграційного центру Аліна Шимон, а голова Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України Василь Кузан презентував свою збірку «Червона риба».

Форум обʼєднав 80 учасників – громадсько-активну й талановиту молодь із Закарпаття, Маріуполя, Харкова, Запоріжжя та інших куточків України.

Мета дійства – зародження платформи для спілкування, обміну досвідом й ідеями задля формування єдиної команди юної інтелігенції України, котра працює і буде працювати над розвитком країни у майбутньому.

Ініціатор та організатор проведення заходу – ГО «Нова генерація України» за підтримки департаментів освіти і науки, молоді та спорту і культури, національностей та релігій ЗОДА-ОВА, Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім.Т.Легоцького та інших партнерів, які обʼєднались разом для розбудови та захисту свого народу і України.

Ведучий – Максим Мощак.

Про це інформує Департамент культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *