В Ужгороді самовільно демонтували і викрали обмежувачі руху

Капушанська викрадено обмежувачі руху фото

До редакції звернулися жителі будинку №159 по вулиці Капушанській в Ужгороді. Люди стверджують, що хтось із недобросовісних сусідів демонтував і викрав обмежувачі руху, які у дворі їхнього будинку встановило міське підприємство КШЕП…

До слова, обмежувачі руху у вигляді бетонних напівсфер у цьому дворі були встановлені за вказівкою Департаменту міського господарства Ужгородської міськради після звернення жителів будинку №159 по вул. Капушанській. Тобто, мова йде про самовільне нищення і викрадення міського майна.

Чому ж було демонтовано ці обмежувачі і хто це зробив? Відповідь на це питання дуже проста. Мова йде про окремих жителів того ж будинку, яким “немає де припаркувати автомобілі”. Так от, аби 2-3-м жителям було де припаркувати свої авто, зі слів тих же мешканців будинку №159, вони, очевидно, думаючи, що за пошкодження і викрадення державного майна немає відповідальності, і вдалися до самоуправства.

При цьому, плюнувши на інтереси решти жителів будинку, які зверталися до Департаменту міського господарства, аби убезпечити своїх дітей та отримати додатковий простір на прибудинковій території.

Капушанська викрадено обмежувачі руху 2 фото

Зі слів жителів і з фото, які редакції надали ті ж мешканці будинку, чітко видно, що на місці демонтованих напівсфер стоїть одне і те ж авто: старий Volkswagen Jetta, 1980 року випуску з номерами АО4990ВЕ, що належить Шевченку Радіону Яношевичу, який мешкає по вул. Чехова, 15. Окрім цього авто, тут також щодня паркується і власниця Chery QQ з номерами АО9633АХ 2011 року випуску Русин Наталія Юріївна, що мешкає у сусідньому будинку №161 по вул Капушанській.

На час нашого візиту, на місці викрадених обмежувачів стояло ще одне авто, марки Toyota. Але, зі слів сусідів, раніше його тут не бачили…

Отож, як то кажуть, правоохоронцям карти у руки. Інакше Ужгород може перетворитися у місто вандалів, які під себе безкарно ламатимуть і викрадатимуть міське майно.

P.S. У розмові з жителями будинку №159 вдалося почути сумну історію, коли через припарковані на цьому ж місці впритул до заднього входу у амбулаторію, де є єдина можливість під’їзду авто, швидка не могла хворого забрати пацієнта. Чоловіка у ношах ледве перенесли над тими ж припаркованими автомобілями… Бо двоє людей облюбували собі тут парковку.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *