В Ужгороді приїжджі молодики намагались викинути на вулицю бабусю

В Ужгороді приїжджі молодики намагались викинути на вулицю бабусю фото

Про незвичайний випадок з виселенням бабусі з власної оселі без рішення суду, написали у соцмережі.

Далі подаємо текст мовою оригіналу:

“Внесу трохи ясності в ситуацію, яка сьогодні відбулась по вулиці Сечені в Ужгороді.

Отже:

Два авто зі збірною солянкою, які позиціонували себе як команда Укрсоцбанк ПАО вирішили виконати рішення суду, згідно якого бабуся у віці поверх 80 років повинна була опинитись на вулиці. Справа в кредиті, який вже роками завис над її оселею і поставив під удар власність пенсіонерки – квартиру, що згідно рішення судових інстанцій перейшла у власність банку.

Все б нічого, але рішення на виселення людини похилого віку в хлопців не було. Як, власне, не було і представника “Державна виконавча служба Украïни”, який би зміг з дотриманням норм закону організувати цей процес виселення.

Натомість, десяток молодиків нічого кращого не вигадали, як організувати проникнення в оселю, заблокувати там бабусю, де-факто взявши її в заручники і навіть умудрилися відключити енергопостачання в помешканні (аби передування в полоні було більш “комфортним”).

Адвокат пенсіонерки кілька разів викликав наряди “Національна поліція України“, але це не особливо налякало “представників банку”.

Згодом на місце прибула і наша невеличка компанія аби підтримати жертву банківського свавілля і її захисника. Обійшлось без сутичок, бо, перш за все, хотіли розібратися в ситуації на місці та вивчити всі обставини.

Вже пізнього вечора у нас з’явилась достойна підтримка з числа небайдужих ужгородців і до завтрашнього дня конфлікт вдалось врегулювати – колектори покинули помешкання і передали бабусі ключі, адвокат отримав змогу принаймні побачити свою підзахисну (тривалий час йому в цьому відмовляли).

Думаю на цьому історія не закінчиться і завтра Dmytro Kostyakov доведеться знову проривати імпровізований блок-пост банківських тітушок, тому буде потрібна підтримка громадськості і головне медіа, бо кожна камера це зброя націлена на безкарність.

Щодо самого банку, то в діях його працівників я бачу явне перевищення службових повноважень з чіткими ознаками криміналу. Сподіваюсь, що цей прикрий факт побачать і в Національний банк України, який має наглядову функцію над діяльністю комерційних банків в тому числі і тих, хто входить до консорціуму російського походження Alfa Group Consortium.

Нагадую російським інвесторам, власникам банку, що в Україні діє чіткий механізм реалізації норм виконавчого провадження і натовп чоловіків явно не вписується в цей формат, тому в Генеральна Прокуратура України є всі підстави взяти контроль над цією справою.

Крім цього очевидний факт порушення гарантованих прав людини, а це вже в сфері повноважень Офіс Омбудсмана України.
Історія ще не завершена…
За потреби тут буде пост з написом SOS і прохання підтримки, тому сподіваюсь на громадську позицію ужгородців.”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *