В Ужгороді провели акцію присвячену протидії гендерному насильству

акція присвячена протидії гендерному насильству фото

Сьогодні, 25 листопада, у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», на площі Театральній в Ужгороді відбувся тематичний захід.

У програму, організовану Національною поліцією України та Закарпатським обласним центром соціально-психологічної допомоги потерпілим від насильства, ввійшла хода учасників із символічними бузковими стрічками та театралізована постановка.

Під час вистави було продемонстровано 4 ситуації з різних видів насильства в сім’ї, включаючи фізичне, психологічне, економічне та сексуальне. Після кожної частини вистави глядачі мали змогу почути пояснення щодо ситуації від працівника поліції та отримати цінні поради, як протидіяти цьому виду насильства і вберегти життя та здоров’я своє та рідних.

В акції взяли участь і психологи «Кризового центру». Разом із поліцейськими, вони закликали присутніх, у разі потреби, звертатися не лише до поліції, а до спеціалістів, які допоможуть реабілітуватися психологічно.

Крім цього, поліцейські наголосили на важливості звернення жертвам насильства до поліції, де функціонують спеціальні групи «ПОЛІНА». Адже діяльність таких груп спрямована саме на протидію випадкам сімейного фізичного насильства.

Крім згаданих заходів, поліцейські поширили між присутніми інформаційні флаєри, в яких зазначено, як саме діяти і куди звертатися жертвам будь-якого виду насильства, – повідомили у відділі комунікації поліції Закарпаття

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *