В Ужгороді презентують видання, присвячені 95-річчю від дня народження поетеси Софії Малильо

презентація книг Малильо фото

У четвер, 16 грудня, о 15-й годині, в приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Ф.Потушняка (Ужгород, пр. Свободи, 16) відбудеться презентація видань, присвячених 95-річчю від дня народження поетеси, кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ст. Софії Малильо.

Під час заходу презентують книжку “Кухоль щастя” Софії Малильо, брошуру “Її життя і творчість – справжній подвиг” авторства Володимира Матейка та статтю-дослідження Анни Хлєбіної з Празького інституту дослідження тоталітарного режиму “Одіссея забутої громадянки С. Малильо”, переклад якої надрукований у книзі “Кухоль щастя” на сторінках 468-480. Автор, доречі, як вказують організатори заходу, також запрошена на презентацію..

З електронним варіантом книжки С.Малильо “Кухоль щастя” можна ознайомитись за посиланням https://docs.google.com/document/d/13aJ38qR8qQge1Hle6xQSC-jPTA1Es-WcSoSXLd-w7ao/edit.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1240 від 24.11.2021 року „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. 677” з 6 грудня 2021 року бібліотека обслуговує виключно користувачів, які мають довідку або сертифікат вакцинації, ПЛР тест або довідку про одужання від COVID 19.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *