В Ужгороді покажуть моновиставу “Про що мовчать чоловіки”

В облмуздрамтеатрі відновили репетиції фото

Багато століть жінки запитують себе: про що насправді думають чоловіки? Відповідь знайдена! Але ви дуже здивуєтеся неоднозначності їх думок. А про що чоловіки мовчать – це взагалі окрема розмова!

“Про що мовчать чоловіки” – це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на питання, що турбує жінок (іноді і чоловіків) найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався до істини, що його п’єса не тільки протрималася рекордний час на сценах Бродвею і Вегаса, але і була нагороджена “Olivier Awards” і навіть потрапила на сторінки Книги театральних рекордів.

Унікальна моновистава в жанрі стендап – захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у відносинах. Постановка, незважаючи на легкість і веселощі, переслідує важливу мету – примирення представників протилежної статі і можливість зробити їх життя хоч трохи веселіше і гармонійніше.

Усіх, хто хоче дізнатися, про що ж мовчать чоловіки, запрошують 26 травня на моновиставу у драмтеатр в Ужгороді. У головній ролі – Дмитро Танкович. Початок – о 18 годині.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *