В Ужгороді обговорили розвиток туризму

туризм обговорення Ужгород фото

В Ужгороді обговорили розвиток туризму в регіоні Карпати.

В Ужгороді представники 4 карпатських областей дискутували щодо подальшого розвитку туризму в регіоні Карпати та можливих фінансових інструментів реалізації цих проектів в межах конференції ʺІсторико-культурна спадщина Карпат: інструменти підтримки проектів у сфері промоції територій і підвищення їх туристичної привабливостіʺ.

Метою заходу є започаткування професійної дискусії за участю представників усіх програм, що працюють на території Карпат, та їх бенефіціарів щодо можливостей промоції і збереження історико-культурної спадщини, а також презентаціях кращих практик.

Упродовж конференції відбулися дискусії та презентації щодо залучення фінансових ресурсів для збереження і промоції культурної спадщини, державної підтримки розвитку регіону та підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

Начальник управління туризму та курортів Наталя Табака в межах дискусії ʺРоль програм транскордонного співробітництва у промоції територій і підвищенні їх туристичної привабливостіʺ поділилась успішними кейсами щодо промоції Львівщини як туристичної дестинаціі та можливі спільні заходи до популяризації спільних туристичних продуктів. Під час дискусії акцентували увагу на можливостях програми транскордонного співробітництва у спільній промоції дестинаціі Карпат.

Також у конференції взяв участь міський голова м.Борислава Яворівський Ігор, який поділився результатами успішної реалізації проектів щодо популяризації та розвитку інфраструктури нафтової спадщини.

Організатори конференції ʺІсторико-культурна спадщина Карпат: інструменти підтримки проектів у сфері промоції території і підвищення їх туристичної привабливостіʺ Асоціація ʺЄврорегіон Карпати – Українаʺ спільно із Закарпатською обласною радою.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, туристичний потенціал зони відчуження представили на міжнародній виставці у Лондоні.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *