В Ужгороді нагородили переможців еколого-освітнього конкурсу

нагородили переможців еколого освітнього конкурсу фото

Конкурс проводили Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної Ліги спільно з Міжнародною комісією з охорони річки Дунай до 27 листопада 2021 року.

Діти та молодь – від 6 до 11 років та від 12 до 18 років – могли взяти участь у трьох еколого-освітніх конкурсах: картин із використанням природних матеріалів; короткометражного відео (до 1 хв) та створення карти твоєї річки (формат А3).

Основними вимогами були креативність та зв’язок із річкою.

Серед учасників конкурсу – восьмеро ужгородських школярів : 7 із Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №5 із поглибленим вивченням іноземних мов – Дарина Кельба, Вероніка Шмигіна, Ірина Кузьма, Іван Резнік, Дарина Канюка, Олексій Янєв та Віолета Костєв, а також учень загальноосвітньої школи №19 Юрій Кріль. Троє учнів вибороли перші місця у різних категоріях.

Так, Ірина Кузьма вразила членів журі неймовірною картиною «Величний Уж». Для зображення річки дівчинка використала найрізноманітніші природні матеріали: намальований небесно-блакитний Уж з порогами-камінцями, піною-пухом, справжніми яскравими квітами та безліччю зелених дерев, зображених гілочками та листочками.

Дарина Канюка зробила чудове відео із теплою розповіддю, чому необхідно берегти річку Уж. У свої 10 років вона вже дуже добре знає, як саме кожен може допомогти річці і ділиться цим у своєму відео, закликає не використовувати пластик та правильно утилізувати відходи.

Переможець у віковій категорії 12-18 років Юрій Кріль намалював малюнок «Мій Уж», де зобразив особливості річки, а в розповіді звернувся до історії та сьогодення, піднявши важливі питання про збереження та охорону Ужа. До слова, восьмикласник не лише переміг у своїй номінації в обласному конкурсі, а й бере участь у міжнародному конкурсі.

Усі учасники конкурсів отримали дипломи, «Дунайську сумку» та заохочувальні подарунки, а троє переможців – ще й планшети.

Привітати переможців та вручити подарунки в їхні школи завітали заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай та начальник Закарпатського обласного центру з гідрометеорології Василь Манівчук. Напередодні нагородження відбулося у школі №5, сьогодні ж вітали переможця у школі №19.

Василь Гомонай подякував педагогам, за те, що не лише навчають, виховують, а й заохочують дітей до участі в різних конкурсах, спортивних змаганнях, громадському житті, прищеплюють любов до рідного міста, країни, дбайливе ставлення до довкілля.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *