В Ужгороді на дільницю прийшов виборець, який мав голосувати вдома

вибори політика бюлетень фото

Члени дільничної виборчої комісії видали на виборчій дільниці бюлетень для голосування виборцю, який мав голосувати вдома.

Випадок трапився на виборчій дільниці №210743, що на вулиці 8 Березня в Ужгороді. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області.

Станом на момент прибуття виборця, члени ДВК ще не вирушили зі скринькою до виборців, які перебувають вдома. Члени ДВК видали виборцю бюлетень для голосування та викреслили його зі списку тих виборців, які голосують на дому.

Відповідно статті 174 Виборчого кодексу у разі якщо виборець, включений до витягу із списку виборців для голосування за місцем перебування, прибув у приміщення для голосування після того, як члени дільничної виборчої комісії відбули для організації голосування за місцем перебування, такому виборцю не можуть бути видані виборчі бюлетені для голосування до повернення членів комісії, які організовують голосування за місцем перебування, та з’ясування питання, чи не проголосував цей виборець за місцем перебування.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *