В Ужгороді можна буде самостійно пройти квест найцікавішими локаціями міста

квест найцікавішими локаціями міста фото

Незабаром в Ужгороді з’явиться можливість як для туристів, так і для місцевих жителів самостійно пройти квест найбільш цікавими локаціями міста: туристична агенція Muse Travel вперше на Закарпатті розробила стаціонарний квест, який кожен охочий може пройти, відскановуючи QR-коди на відповідних локаціях. Доступ до квесту буде платним, інформацію про цікаві локації Ужгорода кожен може отримати безкоштовно.

Як у коментарі розповіла директорка турагенції Muse Travel Інеса Ізай, інформаційні таблички із QR-кодами будуть встановлені у 25 локаціях міста: дозвіл на їх монтаж сьогодні, 20 січня, надав виконавчий комітет Ужгородської міської ради. Фінальний варіант табличок буде дещо інший: основа буде прозорою, щоб не втручатись в архітектурний вигляд міста.

За словами Інеси Ізай, подібна ініціатива є першою в Ужгороді та на Закарпатті: «Це перший стаціонарний квест і для жителів міста, і для туристів. Через QR-код можна отримати інформацію про цікаві локації міста, а також пройти квест, отримуючи відповідні вказівки. Користувачі можуть проходити квест, застосовуючи відповідні часові рамки, що робить квест-екскурсію ще цікавішою, ще більш азартною», – каже Інеса Ізай.

«Go UghGOrod City Quest» буде доступний українською та англійською мовами. Пройти квест зможуть усі охочі, самостійно, без супроводу гіда. Доступ до квесту буде платним, до інформації про будівлі – безкоштовним. Також «Go UghGOrod City Quest» може використовуватись для будь-якої кількості осіб. Очікується, що ініціатива запрацює вже незабаром – упродовж кількох тижнів.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *