В Ужгороді для інвалідів безкоштовно діє кабінет реабілітації та психотерапії

інвалід велодоріжка знак фото

У вівторок, 1 грудня, о 14.00 у приміщенні Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації “Вибір” (м.Ужгород, вул. 8 Березня 46) відбудеться пресконференція до Міжнародного дня людей з інвалідністю. З листопада 2019 Центр «Вибір» реалізує проект «Соціальна турбота про здоров’я» за фінансової підтримки Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Під час пресконференції організатори продемонструють облаштований спортзал та кабінет психологічної допомоги, розкажуть про безкоштовні консультації та прийоми фізичного терапевта та психолога.

– Василина Марко, координатор проекту «Соціальна турбота про здоров’я»;

– Дмитро Мірошніков, заступник начальника Управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради;

– Каріне Карапетян, психолог;

– Микола Пилявський, фізичний терапевт;

– Леся Носенко, менеджер проекту «Соціальна турбота про здоров’я».

Міжнародний день людей із інвалідністю – не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

***

Захід відбудеться у приміщенні Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації “Вибір” за адресою: м.Ужгород, вул. 8 Березня 46

Початок о 14.00 Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *