В Ужгороді діє лише 10 локацій із вивчення державної мови, – Кремінь

переходь на українську фото

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зустрівся з Ужгородським міським головою Богданом Андріївим, керівним складом Ужгородської міської ради, начальниками міських управлінь освіти та культури.

Про це Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь повідомив у Фесбук.

На зустрічі сторони обговорили питання імплементації Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” та підготовки міської програми розвитку та функціонування української мови як державної, яку планується затвердити на найближчій сесії.

В Ужгороді діє лише 10 локацій із вивчення державної мови, - Кремінь

Уповноважений також акцентував увагу на необхідності розширення мережі безкоштовних курсів із вивчення української мови в Ужгороді.

“Для міста, в якому знаходяться десятки тисяч внутрішньо переміщених осіб, питання збільшення кількості майданчиків для вивчення чи вдосконалення української мови є надзвичайно актуальним”, – сказав Тарас Кремінь, додавши, що на сьогодні в Ужгороді діє лише близько 10 локацій із вивчення державної мови.

Окремо Уповноважений наголосив на необхідності посилення контролю за розміщенням зовнішньої реклами та інформації для загального ознайомлення (оголошення, зокрема ті, які містять публічну пропозицію укласти договір, покажчики, вказівники, вивіски тощо).

“Розміщена з порушенням Закону про державну мову зовнішня реклама чи інформація для загального ознайомлення має бути демонтована”, – зазначив він.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *